Skupiny - „hlavní věková“ skupina

Tato část taneční skupiny TDC Avalanche spadá do takzvané hlavní věkové kategorie (Adults I) a v  této kategorii zaznamenala již mnoho úspěchů. V současné době skupinu tvoří pět tanečnic, z toho choreografky Klára Prokopová a Marie Floriánová a stepařky Ivana Jalůvková, Eliška Tučková a Aneta Pazderková.

Co se týká úspěchů a umístění, tak mezi ně patří každoroční finálová příčka na Mistrovství České republiky a následná reprezentace na Mistrovství světa. Z posledních let lze jmenovat například choreografii Pussycats, která se na republikovém mistrovství v roce 2010 umístila na třetím místě a na následném Mistrovství světa získala jedenácté místo. V témže roce slavilo stříbrnou pozici i trio, které se pak na Mistrovství světa umístilo na místě osmém. Rok 2011 přinesl úspěch v podobě třetího místa na Mistrovství České republiky v kategorii „malé skupiny“, jak se choreografie I MAKE (nenechte se zmást, název je složen z prvních písmen jmen všech účinkujících) umístí na světové soutěži, ukáže podzimní klání v Německu.

Kromě skupinových choreografií slaví TDC Avalanche v této věkové kategorii úspěchy i v sólové taneční kategorii, kde je jejím želízkem v ohni šestnáctiletá Eliška Tučková.

Zpět